Close
Dzień nauczyciela.
dzień nauczyciela – kartka

Dzień nauczyciela.

Jak podziękować nauczycielom za ich trud, który wkładają w edukację dzieci i młodzieży? Nie jest łatwo. Ja oczywiście stawiam na własnoręcznie wykonane prace. Stąd moje kopertówki, z kieszonkami na kartki gdzie można wypisać życzenia. Zobaczcie poniżej.

kartka na dzień nauczyciela

kartka na dzień nauczyciela

kartka na dzień nauczyciela

kartka na dzień nauczyciela

A skoro jesteśmy w tematach szkolno-uczelnianych to podzielę się z Wami moim ostatnimi przemyśleniami. Niedawno jedna z moich koleżanek przypomniała mi o wykładowcy, który był ciekawą postacią na uczelni wśród studentów. Wzbudzał szacunek, a ten respekt brał się z tego, że jest po prostu genialny w swojej dziedzinie. Nie było mowy o nauce tego przedmiotu “na pół gwizdka” – albo się umiało, albo nie. Albo…chodziło się na konsultacje 😉 .

Takich wykładowców wspomina się bardzo miło, gdyż pomimo tego, że u niektórych wzbudzali strach przed niezaliczeniem przedmiotu, to patrząc na to teraz z dystansu – to właśnie oni zazwyczaj najwięcej wnieśli do naszej edukacji. Dlatego takim nauczycielom/wykładowcom dzisiaj dziękuję za to co umiem i co wiem. Wielkie dzięki i sukcesów w dalszym nauczaniu.

Do następnego.

B.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.