Close
Nowocześni dziadkowie, czyli co podarować z okazji Dnia Babci i Dziadka A.D. 2023

Nowocześni dziadkowie, czyli co podarować z okazji Dnia Babci i Dziadka A.D. 2023

Pamiętam moich dziadków, kiedy ja byłam mała. Teraz zastanawiam się nad tym na ile zmieniło się moje postrzeganie seniorów. Czy chodzi o to, że jestem starsza i wiem, że w wieku 40 lat jeszcze się nie umiera (a to myślałam w wieku lat 10 🙂 ) czy jednak społeczeństwo się zmieniło i obecni seniorzy kompletnie nie wbijają się w te same ramy co jeszcze 20 lat temu. Teraz dużo osób po 60 jest aktywnych, jeszcze pracują w zawodach niejednokrotnie pomagają w wychowywaniu wnuków, ale także podróżują, mają swoje pasje i co najważniejsze….rozwijają je.

Tak więc wizja babci w bujanym fotelu oraz dziadka z fajką siedzącego i czytającego gazetę, w mojej opinii, odchodzi do lamusa. I tutaj pojawia się coroczne pytanie “co sprawić babci i dziadkowi z okazji ich święta” . Najpiękniejszym prezentem jaki mogą dać wnuczkowie to własnoręcznie zrobiona praca. Czy będzie ona koślawa czy też będzie ocierała  się o talent Matejki, na pewno spotka się z uznaniem babci i dziadka.

Dodatkowo możemy im wręczyć upominek, który będzie przypominał im o wnukach. Może to być album ze zdjęciami wnuków, lub też ramka przypominająca jak bardzo dziadkowe są dla nich ważni. Poniżej niektóre propozycje prezentów, pozostałe znajdziecie u mnie w sklepie w kategorii “Dzień Babci i Dziadka”.

Ciekawa jestem z czego Wasi dziadkowie najbardziej się ucieszą.

 

 

Do następnego,

ramka na zdjęcia dla dziadków

Prezent od wnuczki
Dla nowoczesnych dziadków, prezent ze zdjęciem

 

Photo by Jen Theodore on Unsplash

Photo by Patty Brito on Unsplash

B.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.