Close
Pamiątka Komunii Świętej od rodziców chrzestnych.

Pamiątka Komunii Świętej od rodziców chrzestnych.

Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej przez dziecko to przepiękna uroczystość na której spotyka się najbliższa rodzina oraz ważne osoby z otoczenia dziecka. Warto taką okazję upamiętnić, dlatego niezwykle ważne jest aby wybrać piękny upominek, który będzie podkreślał wagę wydarzenia. Rodzice chrzestni często spędzają dużo czasu na przeglądanie dostępnych propozycji aby wybrać jak najpiękniejszą pamiątkę dla swojego chrześniaka lub swojej chrześniaczki. Taka pamiątka zostaje z nami na lata, warto zadbać aby była ona elegancka i ponadczasowa.

Jedną z moich propozycji pamiątek jest ta, która wygląda jak książka albo papierowe pudełeczko zawiązywane na wstążkę. Zawiera dedykację przyklejoną na złotym papierze a elementami dekoracyjnymi, są własnoręcznie wykonywane kwiaty i kompozycja z papierowych elementów.

Ważnym plusem tej pamiątki jest to, że jest ona płaska więc nie będzie problemów z jej przechowywaniem wraz z innymi pamiątkami czy kartkami okolicznościowymi. Pamiątkę tą znajdziecie Państwo w sklepie>PAMIĄTKA.

 

Jeśli nie taka forma, to może kartka z okazji przyjęcia pierwszej komunii świętej będzie lepszym dla Państwa rozwiązaniem. Warto rozważyć wszystkie opcje. Zapraszam zatem do działu komunia/pamiątki aby zapoznać się z innymi propozycjami.

Do następnego.

B.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.