Close
Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą
w czym dać pieniądze na komunię, Pamiątka Komunijna, Pamiątka Pierwszej Komunii Od Chrzestnej, Pamiątka od chrzestnego, od rodziców

Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą

Czy Wy pamiętacie jakie były topowe prezenty na komunię za Waszych czasów? U mnie były to rowery BMX, lalki Barbie, zestawy kalkulator + długopis i mój wymarzony – walkman. Tak, to było bardzo dawno temu.

Żyjemy w czasach, gdzie praktycznie nasze dzieciaki wszystko mają na wyciągnięcie ręki i jak za dotknięciem magicznej różdżki jednym kliknięciem mają to, co chcą – niekoniecznie potrzebują. Dlatego większość z gości komunijnych wybiera bezpieczny prezent w postaci gotówki. Rodzice Chrzestni do upominku komunijnego dodają małą pamiątkę np. kartkę w pudełku, ramkę z modlitwą lub drewniane pudełeczko na skarby aby prezent pozostał na dłużej. Jeśli chcemy w elegancki sposób wręczyć pieniądze, miłym opakowaniem będzie kartka okolicznościowa z miejscem na prezent w komplecie z pudełkiem.

Ja ze swojej strony proponuję aby upominki na komunię były ręcznie robione, personalizowane aby osoba obdarowana wiedziała, że zostały przygotowane specjalnie dla niej.

Zapraszam do zamówień indywidualnych oraz projektów gotowych do sklepu z działem KOMUNIA

Topper na tort Komunia Święta Wrocław

Zaproszenie komunia wroclaw

Do następnego,B.

 

P.S.

Znajdziesz mnie na FB i Instagramie 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.