Close
Pamiątka Komunii z Suszonymi Kwiatami

Pamiątka Komunii z Suszonymi Kwiatami

Już od dawna chciałam stworzyć pamiątkę z okazji Komunii Świętej z suszonymi kwiatami. Dzisiaj właśnie nadszedł ten dzień i mam szansę zaprezentować nowy model z suszkami. Lubię to połączenie papieru z naturalnymi elementami. Dodałam wstążkę więc Pamiątka Komunii prezentuje się elegancko i efektownie.

Dobrałam do tych kwiatów delikatne papiery o akwarelowym wzorze, co nadaje całości delikatności. Myślę, że taka pamiątka od chrzestnych ucieszy oko dziecka i po latach będzie z radością otwierało wspominając beztroski czas tej uroczystości.

Pamiątkę tę możecie Państwo zamówić w moim sklepie. Jest to produkt, który tworzę od podstaw sama na indywidualne zamówienie, dlatego też elementy mogą nieznacznie różnić się od tych prezentowanych na zdjęciu.

 

Nie znam się na kwiatach, dlatego pomocą służyła mi koleżanka, która prowadzi sklep z kwiatami Doniczkovo. Kwiaty to jej pasja, dlatego wiem, że te które wykorzystałam do tego projektu są najlepszej jakości.

Jeśli nie taka forma, to może kartka z okazji przyjęcia pierwszej komunii świętej będzie lepszym dla Państwa rozwiązaniem. Warto rozważyć wszystkie opcje. Zapraszam zatem do działu komunia/pamiątki aby zapoznać się z innymi propozycjami.

Do następnego.

B.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.