Close
II Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy w Długołęce.

II Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy w Długołęce.

Aż trudno uwierzyć, że jest już po świętach. Szkoda tylko, że znów nie było śniegu i nie można było w pełni poczuć magii świąt. Pozostając jednak jeszcze w bożonarodzeniowym klimacie krótka relacja z II Gminnego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się w Długołęce. Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Nigdy wcześniej nie brałam udziału w takiej imprezie od strony wystawcy, więc tym bardziej było to dla mnie interesujące. Może nie było tyle ludzi ile się spodziewałam, ale sama możliwość pokazania światu moich prac – bezcenna.

Była to dla mnie również możliwość poznania innych rękodzielników i nawiązania kontaktów. Zatem mój pobyt na Jarmarku oceniam pozytywnie. Jeśli tylko będzie możliwość, w przyszłym roku też będę brała udział. Poniżej kilka moich zdjęć z tego dnia. A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Jarmarku i co działo się tego dnia w Urzędzie Gminy zapraszam do oficjalnej fotorelacji. Z mojej strony dziękuję gminie za możliwość wzięcia udziału.

1_jarmark-2016 2_jarmark-2016 3_jarmark-2016 4_jarmark-2016 5_jarmark-2016 6_jarmark-2016 7_jarmark-2016 8_jarmark-2016 9_jarmark-2016

Do następnego!

B.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.