Close
Z Nowym Rokiem, nowym krokiem.
kartka od żony dla męża

Z Nowym Rokiem, nowym krokiem.

Serdecznie witam Was w Nowym Roku. Rok 2017, pewnie jak każdy inny jest dla Was rokiem nowych postanowień, planów i realizacji wyznaczonych celów. Za wszystkich trzymam kciuki, by dotrwali właśnie w tych postanowieniach. Za siebie również. Ja także mam swoje przemyślenia na ten rok, swoje małe cele prywatne i zawodowe, którymi będę się starała dotrzeć do tego jednego, najważniejszego. Na pewno nie będzie to proste. Podejrzewam, że będzie to pasmo kompromisów i wyrzeczeń, ale moi drodzy- jak ja tego nie zrealizuję, to kto?!

Niemniej jednak, życzę Wam na ten rok przede wszystkim spokoju w tym szaleństwie który nas otacza. Spędzania jak najwięcej czasu z wartościowymi ludźmi i unikania toksycznych znajomości.

A miłość?….no właśnie….Miłości też Wam życzę! A jeśli mówimy już tutaj o miłości, to dobra okazja zaprezentowania pracy, którą pewna Kochająca Żona zamówiła dla pewnego Kochanego Męża. Byłam zaszczycona, że to ja miałam ten przywilej, by zrobić kartkę na pierwszą rocznicę ślubu. Kartka musiała być wyjątkowa!  No i powiedzcie, kto nie chciałby mieć takiej żony?

kartka na rocznicę ślubu od żony dla męża

Ja natomiast, w prezencie dla tak cudownej pary zrobiłam scrapa, z podstępnie zdobytym zdjęciem. Musiało być ono jak najbliżej daty własnie tej pierwszej rocznicy ślubu. Chciałam, żeby kiedyś oboje spojrzeli na ten obrazek i przypomnieli sobie jak wyglądali, jacy byli szczęśliwi, gdy zbliżała się wielkimi krokami ich “papierowa rocznica”. No właśnie….przypadek, że taki papierowy prezent ode mnie? No nie sądzę. Aż strach pomyśleć co wykombinuję na 50 rocznicę ich ślubu. Ale na to mam jeszcze trochę czasu.

Zatem zachęcam do oglądania i jeszcze raz życzę Szczęśliwego Nowego Roku!

LO Papierowa rocznica ślubu, prezent dla pary

LO Papierowa rocznica ślubu, prezent dla pary

LO Papierowa rocznica ślubu, prezent dla pary

LO Papierowa rocznica ślubu, prezent dla pary

Do następnego.

B.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.