Close

Kalendarz Adwentowy handmade.

Kalendarze adwentowe są tworzone aby umilić czas oczekiwania na święta. Taka odliczanka, zamiast śpiewać “Coraz bliżej święta” można codziennie podchodzić do naszego kalendarza i spoglądać ile to jeszcze dni pozostało do świąt Bożego Narodzenia.

Jak podaje wikipedia “Pomysł kalendarza adwentowego pochodzi z Niemiec, z kręgów protestanckich. … Za pierwsze drukowane kalendarze adwentowe uznaje się te pochodzące z 1902 roku z Hamburga albo te wydrukowane dopiero w 1908 roku w Monachium.”

Do kieszonek, pudełeczek czy okienek możemy wkładać przeróżne smakołyki albo karteczki z wcześniej przygotowanymi zadaniami do wykonania. Ma to wprowadzić nas w świąteczną atmosferę i umilić czas oczekiwania.

Moją propozycją kalendarza adwentowego jest taki do postawienia lub powieszenia z małymi kieszonkami gdzie można włożyć słodkości lub czekoladek. Dostępny od ręki w SKLEPIE proponuję się spieszyć, gdyż kalendarz z tego modelu mam dostępną tylko jedną sztukę. Ale oczywiście można również zamówić w dowolnej kolorystyce.

Zapraszam do oglądania zdjęć i zapoznania się z ofertą.

Oczywiście na każde pytanie odpowiem, wystarczy zapytać> KONTAKT

Do następnego,

B.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.