Close
Metryczka w ramce.
Ramka spersonalizowana na narodzenie dziecka.

Metryczka w ramce.

Jesteśmy zaproszeni w odwiedziny do nowo narodzonego dziecka. Pytanie – co takiemu szkrabowi kupić, bo przecież nie wypada przyjść z pustymi rękoma? Tak na dobrą sprawę maluch nic więcej, niż troskliwej opieki swoich rodziców nie potrzebuje. Dlatego warto zastanowić się nad pamiątką, która będzie służyć na dłużej. Świetnym pomysłem jest metryczka dla dziecka w ramce.

Postawiłam na wyeksponowanie pierwszej literki imienia, oraz dekoracyjne dodatki z parametrami – wagi, wielkości oraz dokładnej godziny urodzenia dzieciaczka.

Jeśli nie znamy detali urodzin dziecka, możemy z tego zrezygnować, pozostawiając samą literkę. Taka dekoracja będzie ciekawym elementem wystroju pokoju maluszka.

Ta metryczka jest w stylu eko, ale oczywiście można zamówić metryczkę w kolorach dopasowanych do kolorystyki pokoju dziecka.

Zainteresowani zamówieniem? Macie dodatkowe pytania? – Zachęcam do odwiedzenia mojego butiku na Artyferii, gdzie możecie taką metryczkę zamówić. Jeśli interesuje Was inna kolorystyka można skontaktować się ze mną za pomocą formularza kontaktowego. Napiszcie tam krótko, że macie pytania o metryczkę z literką, a szczegóły ustalimy później.

Metryczka dla dziecka w ramce

Metryczka dla dziecka w ramce

Metryczka dla dziecka w ramce

Metryczka dla dziecka w ramce

Do następnego,

B.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.