Close
Zaproszenia różowe na Pierwszą Komunię Świętą ręcznie robione.

Organizacja Komunii Świętej.

Planowanie tak ważnego wydarzenia jak przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej nie jest rzeczą prostą. Przypomina mi to trochę organizację małego wesela. O każdy szczegół trzeba zadbać, aby uczynić ten dzień podniosłym w swoim wydźwięku.

Przede wszystkim należy pamiętać o załatwieniu wszystkich spraw w kościele oraz złożyć odpowiednie dokumenty, jeśli są takie wymagane w parafii.

Należy sporządzić listę gości, zastanowić się gdzie i czy w ogóle będziemy chcieli zorganizować przyjęcie. Obecnie jest dużo możliwości, ale oczywiście zależy to od budżetu i stylu w jakim chcemy ten dzień celebrować. Popularne są przyjęcia w plenerze, a także przyjęcia w domu. Tradycyjnie można oczywiście zarezerwować salę w restauracji, jednak należy to zrobić dostatecznie wcześnie, by nie być rozczarowanym, że dostaniemy odpowiedź odmowną.

To w zasadzie tylko wierzchołek góry lodowej bo zagłębiając się w temat dalej, dochodzi temat stroju, wianków i dodatków komunijnych. Oczywiście nie możemy zapomnieć o zaproszeniach komunijnych. Są one dostępne w różnych stylach i kolorach. Na pewno każdy ma swój ulubiony.

Dziś zaprezentuję Wam zaproszenie komunijne w różowym kolorze. Jest ono delikatne i subtelne dla tych, którzy nie lubią krzykliwych ornamentów. O niebieskim wspominałam już na blogu, więc niech chłopcy nie czują się rozczarowani.

Zaproszenia na komunię są do zamówienia w moim BUTIKU na Artyferii lub możecie się ze mną skontaktować wypełniając formularz> TU.

Zaproszenia różowe na Pierwszą Komunię Świętą ręcznie robione.
Zaproszenie komunijne

Do następnego,

B.

Please follow and like us:
Facebook
Instagram
Artyferia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Facebook
Instagram
Artyferia