Close
Organizacja Komunii Świętej.
Zaproszenie komunijne

Organizacja Komunii Świętej.

Planowanie tak ważnego wydarzenia jak przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej nie jest rzeczą prostą. Przypomina mi to trochę organizację małego wesela. O każdy szczegół trzeba zadbać, aby uczynić ten dzień podniosłym w swoim wydźwięku.

Przede wszystkim należy pamiętać o załatwieniu wszystkich spraw w kościele oraz złożyć odpowiednie dokumenty, jeśli są takie wymagane w parafii.

Należy sporządzić listę gości, zastanowić się gdzie i czy w ogóle będziemy chcieli zorganizować przyjęcie. Obecnie jest dużo możliwości, ale oczywiście zależy to od budżetu i stylu w jakim chcemy ten dzień celebrować. Popularne są przyjęcia w plenerze, a także przyjęcia w domu. Tradycyjnie można oczywiście zarezerwować salę w restauracji, jednak należy to zrobić dostatecznie wcześnie, by nie być rozczarowanym, że dostaniemy odpowiedź odmowną.

To w zasadzie tylko wierzchołek góry lodowej bo zagłębiając się w temat dalej, dochodzi temat stroju, wianków i dodatków komunijnych. Oczywiście nie możemy zapomnieć o zaproszeniach komunijnych. Są one dostępne w różnych stylach i kolorach. Na pewno każdy ma swój ulubiony.

Dziś zaprezentuję Wam zaproszenie komunijne w różowym kolorze. Jest ono delikatne i subtelne dla tych, którzy nie lubią krzykliwych ornamentów. O niebieskim wspominałam już na blogu, więc niech chłopcy nie czują się rozczarowani.

Zaproszenia na komunię są do zamówienia w moim BUTIKU na Artyferii lub możecie się ze mną skontaktować wypełniając formularz> TU.

Zaproszenia różowe na Pierwszą Komunię Świętą ręcznie robione.
Zaproszenie komunijne

Do następnego,

B.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.