Close
pudełko z kwiatami

Pudełko dla Młodej Pary

Jeśli chodzi o śluby to zawsze na nich płaczę. Ze szczęścia oczywiście. Nie jest to ważne, czy to ktoś z rodziny, znajomych czy przyjaciół. Dla mnie mają jakąś magiczną moc, która daje nadzieję na lepsze jutro. Dlatego bardzo lubię wykonywać papeterię ślubną a także upominki dla Młodej Pary.

Tym razem jako prezent dla nowożeńców prezentuję Wam exploding box. Pudełko, do którego można wsunąć pieniążki na dalsze, wspólne życie pary. Często przy tworzeniu tego typu prac zastanawiam się co umieścić na środek exploding box ’a. Tym razem postawiłam na ozdobną klatkę.

Początkowo miała być wykorzystana jako element dekoracyjny stołu weselnego, jednak później uznałam, że pasuje idealnie na ślubny prezent. Ozdobiłam ją kwiatami w ten sposób, aby można było ją łatwo otworzyć. W środku, po otworzeniu klatki możemy wrzucić pieniążki lub też inny drobny upominek.

pudełko z kwiatami

pudełko z kwiatami

pudełko z kwiatami

Dodatki wykorzystane w pracy to papiery Leśne Marzenia od Galeria Papieru i arkusze papieru craft, który pięknie komponuje się z kolorami lasu. Dorzuciłam tekturkę z Agaterii oraz ptaszki z wykrojnika Nellie’s Choice Spring Fever.

Do następnego.

B.

Please follow and like us:
Facebook
Instagram
Artyferia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook
Instagram
Artyferia